بهترین مارک پروتز سینه

بهترین مارک پروتز سینه

بهترین مارک پروتز سینه و دیگر سوالات یکی از سوالات مهمی است که بیشترین سوالات در رابطه با بهترین مارک پروتز سینه پرسیده میشود .

بنابراین در مقاله بهترین مارک پروتز سینه قصد داریم بهترین مارک  در کشور را به شما معرفی نمائیم و درمورد آن توضیح دهیم .

تولید ایمپلنت های درمانی و زیبایی به تکنولوژی تقریبا بالایی نیاز دارد بعضی از کشورها این علم را ندارند اما متاسفانه بعضی افراد سودجو اقدام به واردات محصولات بی کیفیت به کشور کرده اند و برخی نیز بدون اطلاع از عواقب و عوارض این نوع  محصولات و فقط به دلیل قیمت پایینتر اقدام به استفاده از این محصولات می کنند .

 

به جرأت می توان ادعا کرد که منتور بهترین مارک پروتزسینه  وارد شده به کشور ایران است که از کیفیت خیلی بالایی رو به رو است.

 

شرکت تولیدکننده منتور

پروتز سینه Mentor بر اساس ادعای خود شرکت تولیدکننده این نوع پروتز سینه از با کیفیت ترین مواد سیلیکونی تولید شده است و حتی پروتزهای سینه آب نمکی تولیدی منتور هم جز بهترین مارک پروتز سینه هستند . این شرکت با توجه به این موضوع که اشخاص بر اساس ترجیح ها و علایق شخصی، بیماری، آناتومی بدن، جغرافیا و … خواهان استفاده از پروتز می باشند اقدام به ارائه گزینه های بسیار متنوعی و متعددی کرده است که شاید یکی از علت های محبوبیت و بهترین مارک پروتز سینه این محصول در بین بانوان باشد.

 

همه ی خانم ها علاقه به داشتن اندام های زیبا و متناسب دارند ، پروتز سینه  و لیفت سینه یکی از جراحی هایی است که توجه بسیاری از بانوان را به خود جلب کرده است . بنابراین ممکن است سوالات زیادی ذهن اشخاص را در رابطه با این جراحی به خود مشغول کرده باشد .

پرس و جو در رابطه با بهترین مارک پروتز سینه یکی از نکاتی است که به آن توجه و دقت بسیاری می شود . موارد بسیاری در این جراحی تاثیر گذار میباشد ،بهترین مارک پروتز سینه ،مراقبت های بعد از جراحی و انتخاب جراح سینه  و… همگی می توانند نتیجه جراحی را تحت تاثیر قرار دهند.

پروتز سینه مربوط به افراد خاصی است؟

جراحی پروتز سینه تنها برای افراد خاصی مختص نیست که به دلیل کوچک کردن سینه مراجعه می کنند ،چه بسا خانم هایی که بعد از حاملگی، بعد از شیر دادن به دلیل افتادگی و شلی  سینه به جراح پلاستیک مراجعه می کنند و خواستار زیبایی مجدد سینه های خود هستند . در این موارد برای این افراد از پروتز سینه استفاده  می شود.

 

گاهی برخی از افراد رشد و تکامل سینه هایشان طوری است که رشد آن ها کامل انجام نمی شود و نیاز دارند تا فرم سینه های خود را بهبود ببخشند و در اصلاح به حجم و فرم دلخواهشان را بدهند . در این موارد هم  راهکار خوب  استفاده از بهترین مارک پروتز سینه میباشد.

 

سلیقه متقاضی نقش مهمی در روند این جراحی دارد ،به طور مثال چند نوع پروتز سینه وجود دارد که بسته به سلیقه افراد استفاده می شود .

از جمله این پروتز ها شامل پروتز سینه به فرم اشکی یا ناتومیک که  همانطور که از نامش مشخص است  قسمت پایین آن بزرگتر از بخش بالای سینه می باشد .در حقیقت این نوع پروتز سینه حالت طبیعی تر دارد و بیشتر افراد خواستار پروتز سینه به شکل طبیعی هستند و بهترین مارک پروتز سینه میباشد .

جنس پروتز سینه

اکثر پروتز سینه هایی که امروزه مورد استفاده قرار می گیرند ،جنس سیلیکون را دارند  . این نوع پروتز ها لایه ای سیلیکونی دارند که قوامی کاملا مشابه شکل طبیعی سینه دارند.

 

بیشتر افراد از پزشک خود این سوال را میپرسند که آیا پروتز ها  عامل سرطان هستند یا نه؟

پروتز هایی که برای جراحی پروتز سینه مورد استفاده قرار می گیرند و بهترین مارک پروتز سینه است  همه ی آنها  مورد تایید FDA امریکا هستند و هیچ نوع شواهدی در رابطه با سرطان زایی و بیماری زایی این نوع پروتز ها وجود ندارد . لازم به ذکر است که حتی اگر این پروتز ها را با چاقو نیز برش دهیم محتویات آن متلاشی نمی شود و قوام خود را حفظ می کنند و ترکین یا تراوش  در این پروتز ها هیچ معنایی ندارد و شما می توانید با خیالی آسوده از نتایج این جراحی لذت ببرید.

پیشرفت های پزشکی

امروزه پیشرفت های قابل توجهی در زمینه پزشکی و بهترین مارک پروتز سینه صورت گرفته شده است  و تقریبا می توان گفت هر مشکلی را در کوتاه ترین زمان برطرف ساخت. ضروری  است تا پیش از جراحی پروتز سینه از  جنس پروتز انتخاب شده مطمئن شوید که از کیفیت خوبی بر خوردار باشد. متاسفانه برخی از  افراد به دلیل هزینه پایین ؛پروتز هایی که جنس خوبی ندارند و قیمت ارزان  را انتخاب می کنند . در هنگام جراحی پروتز سینه نباید قیمت ملاک باشد زیرا نتیجه جراحی را تحت تاثیر قرار میدهد.

بهترین مارک پروتز سینه چندین نوع میباشد که دو نوع جنس پروتز سینه که وجود دارد که از کیفیت خوب و بالایی برخوردار هستند  شامل:

بهترین مارک پروتز سینه  : پروتز از جنس منتور

بهترین مارک پروتز سینه  : پروتز از جنس سیلیمد برزیلی

هر کدام از این موارد را به شکل جداگانه توضیح خواهیم داد تا بنا بر شرایط خود متقاضی بهترین مارک پروتز سینه را انتخاب کنید

 

 

http://avatarahan.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *